14. kolo, Pá 1.3.2024 19:30
BK Teplice97
BA Louny64
13. kolo, Pá 16.2.2024 19:30
TJ Slovan Varnsdorf89
BK Teplice99
12. kolo, Pá 9.2.2024 19:30
BK Teplice70
USK Slavia Liberec75
11. kolo, Út 30.1.2024 20:00
BK Baník Most A70
BK Teplice74
10. kolo, Pá 19.1.2024 19:30
BK Teplice74
Slavoj BK Litoměřice C..49
9. kolo, Čt 11.1.2024 19:30
Válečníci Děčín75
BK Teplice55
8. kolo, Pá 15.12.2023 18:20
BK Levharti Chomutov73
BK Teplice87
7. kolo, Pá 1.12.2023 20:00
BA Louny59
BK Teplice79
6. kolo, Pá 24.11.2023 19:30
BK Teplice94
TJ Slovan Varnsdorf78
5. kolo, So 11.11.2023 15:30
USK Slavia Liberec72
BK Teplice82
18. kolo, So 23.4.2022 12:00
BK Teplice86
BK Děčín Křešice79
17. kolo, Pá 1.4.2022 20:00
BA 2006 Roudnice n.L.60
BK Teplice69
16. kolo, Pá 25.3.2022 19:30
BK Teplice60
BA Louny80
15. kolo, So 12.3.2022 18:00
BK Levharti Chomutov75
BK Teplice60
14. kolo, Pá 4.3.2022 19:30
BK Teplice59
BK Česká Lípa77
13. kolo, Čt 3.3.2022 19:00
BK Baník Most B59
BK Teplice86
9. kolo, Pá 25.2.2022 19:00
BK Děčín Křešice57
BK Teplice73
12. kolo, Pá 11.2.2022 19:30
BK Teplice51
Skřivánci65
10. kolo, Pá 4.2.2022 19:30
BK Teplice68
BK Děčín juniorka64
11. kolo, Pá 28.1.2022 20:00
ASK Lovosice95
BK Teplice66
5. kolo, So 13.4.2024 15:00
Slavoj Litoměřice55
BK Teplice64
10. kolo, Pá 8.3.2024 19:30
BK Teplice40
Slavoj Litoměřice55
9. kolo, Pá 23.2.2024 19:15
Slovan Litoměřice23
BK Teplice70
6. kolo, Pá 16.2.2024 18:00
BA Louny61
BK Teplice44
8. kolo, Pá 9.2.2024 17:30
BK Teplice56
Válečnice Děčín59
7. kolo, Pá 26.1.2024 20:00
Levhartice Chomutov "C..66
BK Teplice65
4. kolo, Pá 24.11.2023 17:30
BK Teplice51
Slovan Litoměřice38
3. kolo, Pá 10.11.2023 19:30
Válečnice Děčín46
BK Teplice58
2. kolo, Pá 20.10.2023 17:30
BK Teplice60
Levhartice Chomutov "C..52
1. kolo, Pá 6.10.2023 19:30
BK Teplice53
BA Louny69
13. kolo, So 20.1.2024 10:00
BK Teplice87
BK Sokolov71
14. kolo, Pá 19.1.2024 19:30
BK Teplice106
BK Baník Most36
12. kolo, Ne 7.1.2024 15:00
BK Sluneta Ústí n. L. ..56
BK Teplice82
11. kolo, So 6.1.2024 11:45
Válečníci Děčín B..69
BK Teplice73
10. kolo, Ne 10.12.2023 12:30
BA Tygři Louny55
BK Teplice73
9. kolo, So 9.12.2023 11:30
BK Teplice104
BK Kralupy junior51
7. kolo, Ne 19.11.2023 10:00
BK Sokolov138
BK Teplice50
6. kolo, So 18.11.2023 10:00
BK Baník Most38
BK Teplice100
5. kolo, Ne 5.11.2023 11:30
BK Teplice66
Válečníci Děčín B..68
4. kolo, So 4.11.2023 12:00
BK Teplice92
BK Sluneta Ústí n. L. ..71
14. kolo, Ne 28.1.2024 09:30
BK Teplice101
BK Kladno40
13. kolo, So 27.1.2024 09:30
BK Teplice72
Kelti Nové Strašecí49
12. kolo, Ne 14.1.2024 12:00
ŠSK Slaný83
BK Teplice47
11. kolo, So 13.1.2024 10:00
BA Tygři Louny85
BK Teplice56
9. kolo, So 16.12.2023 10:00
BK Beroun76
BK Teplice107
7. kolo, Ne 3.12.2023 10:00
Kelti Nové Strašecí56
BK Teplice57
6. kolo, So 2.12.2023 10:00
BK Kladno77
BK Teplice56
5. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
BK Teplice36
BA Tygři Louny78
4. kolo, So 11.11.2023 13:15
BK Teplice54
ŠSK Slaný53
3. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
BK Teplice78
BK Beroun26
9. kolo, Út 6.2.2024 17:30
SLUNETA Ústí n.L.75
BK Teplice66
9. kolo, Út 6.2.2024 15:45
SLUNETA Ústí n.L.39
BK Teplice54
10. kolo, Po 5.2.2024 18:45
BK Teplice103
BK Levharti Chomutov21
10. kolo, Po 5.2.2024 17:00
BK Teplice72
BK Levharti Chomutov26
7. kolo, So 16.12.2023 15:00
BK Teplice77
BK Baník Most 27
7. kolo, So 16.12.2023 13:15
BK Teplice98
BK Baník Most 16
6. kolo, So 2.12.2023 11:00
BK DDM Kadaň5
BK Teplice121
6. kolo, So 2.12.2023 09:00
BK DDM Kadaň7
BK Teplice110
5. kolo, So 25.11.2023 12:00
BK Levharti Chomutov40
BK Teplice80
5. kolo, So 25.11.2023 10:00
BK Levharti Chomutov28
BK Teplice85
3. kolo, So 4.11.2023 11:15
BK Teplice59
BK Česká Lípa18
3. kolo, So 4.11.2023 09:30
SLUNETA Ústí n.L.73
BK Teplice33
2. kolo, So 14.10.2023 16:15
BK Teplice50
BK Česká Lípa11
2. kolo, So 14.10.2023 14:30
SLUNETA Ústí n.L.116
BK Teplice31
1. kolo, So 30.9.2023 15:00
BK Česká Lípa37
BK Teplice71
1. kolo, So 30.9.2023 11:30
BK Teplice22
SLUNETA Ústí n.L.76
3. kolo, So 22.10.2022 17:30
BK Teplice73
Válečníci Děčín B..13
3. kolo, So 22.10.2022 16:00
SLUNETA Ústí n.L.36
BK Teplice70
2. kolo, So 8.10.2022 11:15
BK Teplice18
Válečníci Děčín B..67
2. kolo, So 8.10.2022 09:30
SLUNETA Ústí n.L.52
BK Teplice22
14. kolo, Ne 10.12.2023 09:30
U1467
BA Sparta Praha56
13. kolo, So 9.12.2023 09:30
U1483
TJ Sokol Kbely40
11. kolo, Po 4.12.2023 17:00
Slavoj BK Litoměřice54
U1485
12. kolo, St 29.11.2023 17:30
BK Brandýs nad Labem83
U1440
8. kolo, Po 13.11.2023 18:20
BK Levharti Chomutov82
U1452
10. kolo, Ne 5.11.2023 09:30
U1477
SLUNETA Ústí nad Labem..61
9. kolo, So 4.11.2023 10:00
U1458
Válečníci Děčín116
7. kolo, Ne 15.10.2023 09:00
TJ Sokol Kbely43
U1489
6. kolo, So 14.10.2023 11:00
BA Sparta Praha37
U1472
5. kolo, Ne 1.10.2023 09:00
U1482
Slavoj BK Litoměřice42
6. kolo, So 13.1.2024 11:00
BA Tygřice Louny19
BK Teplice93
6. kolo, So 13.1.2024 09:00
BA Tygřice Louny24
BK Teplice71
5. kolo, So 16.12.2023 11:15
BK Teplice34
BK Levhartice Chomutov71
5. kolo, So 16.12.2023 09:30
BK Teplice50
BK Levhartice Chomutov46
4. kolo, Po 11.12.2023 18:30
BK Teplice37
SLUNETA Ústí n.L.61
4. kolo, Po 11.12.2023 17:00
BK Teplice24
SLUNETA Ústí n.L.46
3. kolo, So 11.11.2023 11:15
BK Teplice85
BA Tygřice Louny40
3. kolo, So 11.11.2023 09:30
BK Teplice78
BA Tygřice Louny25
2. kolo, Ne 22.10.2023 10:45
BK Levhartice Chomutov46
BK Teplice51
2. kolo, Ne 22.10.2023 09:00
BK Levhartice Chomutov36
BK Teplice53
5. kolo, So 13.4.2024 15:00
Slavoj Litoměřice55
ŽENY64
10. kolo, Pá 8.3.2024 19:30
ŽENY40
Slavoj Litoměřice55
14. kolo, Pá 1.3.2024 19:30
MUŽI "A"97
BA Louny64
9. kolo, Pá 23.2.2024 19:15
Slovan Litoměřice23
ŽENY70
13. kolo, Pá 16.2.2024 19:30
TJ Slovan Varnsdorf89
MUŽI "A"99
6. kolo, Pá 16.2.2024 18:00
BA Louny61
ŽENY44
12. kolo, Pá 9.2.2024 19:30
MUŽI "A"70
USK Slavia Liberec75
8. kolo, Pá 9.2.2024 17:30
ŽENY56
Válečnice Děčín59
9. kolo, Út 6.2.2024 17:30
SLUNETA Ústí n.L.75
U13 kluci66
9. kolo, Út 6.2.2024 15:45
SLUNETA Ústí n.L.39
U13 kluci54
Premiérovou mezinárodní účast máme úspěšně za sebou. Naše U14 srdnatě bojovali v středoevropské lize a s bilancí 2 výhry a 3 porážky…
Posledním minibasketbalovým představením této sezóny bylo Mistrovství Severních Čech kategorie U9, které jsme hostili na teplickém Angeru.…
Krásné umístění přivezli kluci z Litomyšle, kde odehráli svůj festival … všechny zápasy vyrovnané, nikdo nás vyloženě nepřehrál.
Parádního výsledku dosáhli kluci U12, kteří na Národním festivalu U12 v Ostravě obsadili 7. místo, když jim jen o skóre unikl boj o 5.…
Skvělého úspěchu dosáhli náš mix U11, když si z MČR v České Třebové a Ústí nad Orlicí odváží krásné 8. místo. Cílem nejmladšího týmu…
1. | BK Teplice | 14 | 1129:1000 | 24 |
2. | BK Levharti Chomutov | 14 | 1042:986 | 22 |
3. | Válečníci Děčín | 14 | 1101:1058 | 22 |
4. | TJ Slovan Varnsdorf | 14 | 1086:1143 | 21 |
5. | USK Slavia Liberec | 14 | 1024:979 | 20 |
6. | Slavoj BK Litoměřice C | 14 | 1057:1082 | 20 |
7. | BK Baník Most A | 14 | 1028:1091 | 20 |
8. | BA Louny | 14 | 975:1103 | 19 |
1. | BA Louny | 10 | 738:441 | 20 |
2. | Slavoj Litoměřice | 10 | 581:518 | 17 |
3. | Levhartice Chomutov "C" | 10 | 590:545 | 15 |
4. | BK Teplice | 10 | 561:524 | 15 |
5. | Slovan Litoměřice | 10 | 365:580 | 12 |
6. | Válečnice Děčín | 10 | 414:641 | 11 |
1. | Válečníci Děčín B | 14 | 1142:742 | 27 |
2. | BK Teplice | 14 | 1148:887 | 25 |
3. | BK Sokolov | 14 | 1280:795 | 24 |
4. | BA Tygři Louny | 14 | 920:866 | 20 |
5. | BA 2006´Roudnice n. L.. | 14 | 860:877 | 20 |
6. | BK Sluneta Ústí n. L. B | 14 | 890:934 | 19 |
7. | BK Kralupy junior | 14 | 758:962 | 19 |
8. | BK Baník Most | 14 | 495:1430 | 14 |
1. | BA Tygři Louny | 12 | 935:548 | 23 |
2. | ŠSK Slaný | 12 | 730:627 | 20 |
3. | BK Teplice | 12 | 817:738 | 20 |
4. | BK Kladno | 12 | 733:751 | 20 |
5. | BK Beroun | 12 | 646:769 | 16 |
6. | BK Baník Most | 12 | 580:807 | 14 |
7. | Kelti Nové Strašecí | 12 | 636:837 | 13 |
1. | BK Teplice | 16 | 1499:400 | 31 |
2. | SLUNETA Ústí n.L. | 16 | 1237:500 | 29 |
3. | BK Levharti Chomutov | 16 | 647:950 | 22 |
4. | BK Baník Most | 16 | 653:1127 | 22 |
5. | BK DDM Kadaň | 16 | 304:1363 | 16 |
1. | SLUNETA Ústí n.L. | 6 | 549:127 | 12 |
2. | BK Teplice | 6 | 266:331 | 9 |
3. | BK Česká Lípa | 6 | 107:464 | 6 |
1. | Válečníci Děčín | 14 | 1298:559 | 28 |
2. | BK Levharti Chomutov | 14 | 1215:773 | 25 |
3. | BK Brandýs nad Labem | 14 | 1218:865 | 25 |
4. | U14 | 14 | 933:958 | 21 |
5. | BA Sparta Praha | 14 | 869:993 | 19 |
6. | Slavoj BK Litoměřice | 14 | 739:1048 | 17 |
7. | SLUNETA Ústí nad Labem | 14 | 794:1270 | 17 |
8. | TJ Sokol Kbely | 14 | 628:1228 | 16 |
1. | SLUNETA Ústí n.L. | 12 | 829:349 | 24 |
2. | BK Teplice | 12 | 641:526 | 19 |
3. | BK Levhartice Chomutov | 12 | 578:503 | 17 |
4. | BA Tygřice Louny | 12 | 278:948 | 12 |
O druhém finalistovi ligy basketbalistů rozhodne až sedmý zápas. Úřadující vicemistr Děčín doma porazil Ústí nad…
Boj o semifinále basketbalové NBA je v plném proudu. Boston je blízko třetí účasti mezi nejlepší čtyřkou soutěže za…
Basketbalisté Barcelony zakončili základní část španělské ligy vítězstvím na hřišti Bilbaa 72:68. Jan Veselý přispěl…
Vyrovnaná semifinálová série mezi severočeskými rivaly pokračovala pátým zápasem, který dopadl lépe pro domácí Ústí…
Počet návštěv: 73
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0
© 2024 BK TEPLICE | Všechna práva vyhrazena | suskodl@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz