BA Louny vs BK TEPLICE U13

52:31 (24:12)

42:48 (19:22)

Odkazy

V pátek 20. 11. jsme zakončili první polovinu SČL domácím zápasem s céčkem Litoměřic. Hrál se docela pěkný basket s nasazením na obou stranách. Na naší straně byla znát přeci jen o něco větší kvalita a šířka kádru, když jsme během zápasu protočili všech 11 hráčů, z toho 10 skórovalo. První poločas se Litoměřice ještě držely na dostřel, když jsme obě čtvrtiny vyhráli jen o jediný bod a poločasové skóre 26:24 naznačovalo na obou stranách převahu obrany nad útokem. Obrana z naší strany byla jako obvykle hodně slušná, v útoku jsme ale občas vykouzlili nějakou zbytečnou ztrátu, tak skóre rostlo dost pomalu.

Po poločase jsme chtěli ještě zvýšit tempo, což se nám také podařilo a rozhodli jsme o výsledku utkání, když jsme třetí čtvrtinu vyhráli 28:16. Poslední čtvrtina se pak již dohrávala ne zrovna plynule, rozhodčí trošičku zápas natahovali, ale i tu jsme nakonec vyhráli o 1 bod poměrem 22:21.

Body: Máša 16, Péťa 13, Jirka 12, Gejza 8, Windy 7, Kódl 6, Mates 5, Ondra 4, Hagy 3, Bazi 2, Vlči bez bodíku.

V polovině soutěže tak máme slušnou bilanci 6 výher, 1 porážka a držíme se na druhém místě tabulky za zatím 100% Slunetou, kde za čtrnáct dní začínáme druhou polovinu soutěže.