58:75 (32:39)

U14 ŽL - pátek 7.12.2018

22:91 (13:40)

Odkazy

Předposlední zápas jsme odehráli 5.2. v Lounech, které byly již také jasným postupujícím do final four. Vzhledem k jarním prázdninám jsme vyjeli pouze v sedmi lidech a možná právě to nakonec rozhodlo o naší těsné porážce, teprve třetí v sezoně. Zápas měl hodně vyrovnaný průběh, ani jeden tým se nedostal do velkého náskoku, nám se celkem vedlo být po většinu v zápase o nějaký ten bod v čele. Tentokrát se nám ale tolik nedařilo v obraně, obdrželi jsme vůbec nejvíc bodů v sezoně. Trochu se na tom podepsalo i to, že jsme měli jen dva hráče na střídání a navíc si docela rychle udělal Windy tři fauly a hráli jsme tak dlouho jen na jednoho dlouhého. Osud utkání jsme ale měli ve svých rukách, ještě necelé dvě minuty do konce jsme vedli o 6 bodů 71:65, ale závěr nám vůbec nevyšel. Místo abychom zvýšili vedení dvěma šestkami, neproměnili jsme ani jednu, stejně tak jsme trestuhodně zahodili v tomto úseku minimálně dva jasné pokusy z podkoše, takže jsme za ty dvě minuty dali pouze jeden bod z šestky, zatímco soupeř využil naši už trochu unavenou pozornost v obraně a dal tři jednoduché koše, vítězství pak Louny potvrdili proměněnými šestkami.
Příští pátek se dohrává zápasem v Litoměřicích základní část, kterou už nemůžeme ukončit jinak než na druhém místě, pak se výsledky nulují a čtyři nejlepší týmy hrají systémem každý s každým dva zápasy - doma a venku.

Body BKT: Windy 14, Jirka 13, Péťa 11, Bazi a Ondra po 9, Kódl a Mates po 8.