MUŽI SČL - pátek 31.3.2017

Sluneta Ústí "B" vs BK TEPLICE

79:91 (45:51)

Odkazy

V neděli k nám zavítali hráči Poděbrad, kteří v sobotu uštědřili první porážku vedoucí Slunetě. Úvod zápasu byl spíše v režii obran s nepatrným vedením hostů. Když jsme ve druhé čtvrtce dostávali již 6tou trojku, bylo skóre 28:14 v náš neprospěch. Do poločasu jsme však zabrali a soupeři nedovolili pět minut skórovat a stáhli na poločasové manko -2. V druhé půli jsme však totálně odpadli a velmi se projevila absence Jendy a Johndyse. Soupeř dál střílel s vysokou úspěšností a navyšoval rozdíl. 8 minut před koncem prohráváme o osm bodů, pak však přišel totální kolaps a 14ti bodová série hostí nám vzala všechny naděje. Výsledek rozhodně neodpovídá průběhu zápasu, ovšem prohra určitě zasloužená.

Body BKT: Sniky 17, Štěpa 9, Šťovík 8, Láca a Saša 6, Kuba 5, Šimon bez bodíku, ale s kopou získaných zkušeností.