MUŽI SČL - pátek 31.3.2017

Sluneta Ústí "B" vs BK TEPLICE

79:91 (45:51)

Odkazy

Ve čtvrtek dohrávali naše U17 utkání s Brandýsem a byl to poslední zápas základní části KP na Letné. Zpočátku bylo utkání vyrovnané, nedařila se nám celoplošná obrana a v útoku jsme byli zakřiknutí. Od 15té minuty jsme však přebrali kontrolu nad zápasem a do poločasu si vytvořili 8 bodové vedení. Druhý poločas už byl v naší režii a tak dost prostoru dostali hráči z lavičky. Nakonec zcela zasloužené vítězství 64:45.

Body BKT: Johndys 14, Jenda 13, Láca 9, Kuba 8, Šťovík 7, Sniky 6, Saša 5 a Kouny 2.

Hned den na to zajíždíme do Varnsdorfu dohrávat zápas odložený kvůli sněhové kalamitě. Celých 40 minut hrajeme a bušíme do zóny ... hrůza. Naštěstí jsme trefili 10 trojek a celkem v poklidu vyhráli 74:58, ovšem zápas to nebyl vůbec pohledný, a záměr přípravy na nedělní zápas s Kladnem vůbec nevyšel.

Body BKT: Šťovík 22, Johndys 8, Sniky 9, Jenda 8, Kuba 6, Láca 5, Štěpa 4, Kouny 2.

Nedělní zápas opět strop našeho týmu, sice prohráváme v prodloužení 83:81, ovšem po skvělém bojovném výkonu ... více info v samostatném komentáři v průběhu týdne.

Body BKT: Johndys 21, Kuba 14 + 11 bloků!!!, Jenda 13, Sniky 12, Láca 10, Šťovík 9, Saša 2.