Sluneta Ústí "B" vs BK TEPLICE

79:91 (45:51)

Odkazy

BK Česká Lípa - BK TEPLICE U17 57:55 (28:24)

Druhý zájezd do České Lípy tuto sezónu, opět těsná porážka. Neuvěřitelným způsobem zde bojujeme s malou tělocvičnou a zónou hostí. Když k tomu navíc nepřidáme touhu a srdíčko, porazí nás bohužel i kvalitativně horší tým. Celý první poločas je velmi vyrovnaný a domácím se podařilo nepatrně odskočit na 4 body před přestávkou. 3/4 zahájili lipští zónou, což je pro nás obrovský problém v nejmenší tělocvičně v severních Čechách, několikrát dáváme soupeři míč do rukou špatnou přihrávkou a v 6. minutě prohráváme o 14 bodů. Po důrazném timeoutu začínáme hrát tvrdě a obětavě do koše a vyplácí se to ... konec 3/4 prohráváme o bod 43:42. Ve 4/4 jsme lepším týmem, vedeme až o 6 bodů, v závěru však ztrácíme koncentraci a v napínavé koncovce prohráváme o dva body.

BODY BKT: Jenda 14, Saša 10, Láca 9, Johndys 8, Šťovík 5, Kuba 4, Sniky 3, Štěpa 2.