Baník Most vs BK TEPLICE

43:81 (25:36)

Odkazy

BK Kladno - BK TEPLICE U17 83:63 (36:36)

Netradičně ve středu jsme zajížděli na horkou palubovku Kladna, se kterým jsme letos ještě nedokázali vyhrát. To jsme samozřejmě chtěli změnit a první poločas tomu i nasvědčoval, kdy jsme byli lepším týmem. Jenže pořád stejná písnička ... šoupáky, šestky a zbytečné fauly!!! V 17. minutě vedeme o 9 bodů, vzhledem k hromadícím se faulům však musíme střídat klíčové hráče a kladenští tak korigují na poločasovou plichtu 36:36. Druhý poločas začali domácí zónou a to pro nás celou sezónu znamená neskutečný pokles sebevědomí, když se k tomu ještě přidá katastrofální výkon rozhodčích a opravdu velice přesná střelba Kladna z perimetru ... 33. minuta -27. V posledních pěti minutách předvádíme některé pěkné akce do zóny, ale bohužel pozdě a už jen korigujeme na konečný 20ti bodový rozdíl.

Zápas jsme si prohráli určitě samy svou nemohoucností v útoku do zóny, ovšem výkon sudích byl katastrofou ... poměr faulů 26/12 v náš neprospěch, uznaný koš po klaksonu domácím, několikrát jasné kroky, odvolaný faul na Lácu ... ale nebudeme brečet a soupeři to vrátíme v posledním utkání této sezóny již za týden ve čtvrtek od 19,30 na Letné.

Body BKT: Kuba 17, Jenda 13, Šťovík 12, Saša 11, Láca 4, Johndys, Kouny a Štěpa 2.