72:63 (34:32)

Odkazy

Junioři padli s lídrem, mladí žáci měli s Kladnem plné ruce práce a nejmladší minižáci poloviční

Junioři U19 vs. SŠK Slaný - 31:88

V sobotu zajížděli junioři na palubovku dosavadního lídra tabulky do Slaného. Úvod obou poločasů byl i přes postavení v tabulce obou týmů celkem vyrovnaný, ale v dalších, neméně důležitých, jasně vládl domácí celek. Velmi houževnatou obranou postupně ubíral našim devatenáctkám vítr z plachet a navyšoval náskok, který po vyfaulování Venci Povy (25.minuta) a zranění do té doby nejlepšího střelce zápasu Máry Piskače (28. minuta) vedlo až k hrozivé 4/4, kterou jsme prohráli 26:0!!!

Všichni pevně věříme, že v odvetě na domácí palubovce bude průběh zápasu mnohem vyrovnanější...

"Starší" žáci U15 vs. Sokol Kladno - 52:49

V neděli měl možnost ukázat se čerstvě omlazený tým U15, který zajížděl v rámci nadregionální lig U15 na půdu předposledních Sokolů z Kladna. I s vědomím toho, že pro hráče ročníku 2003 a mladší bude každý zápas v jarní části těžkou řeholí, jsme chtěli utkání na Kladně hlavně výsledkově zvládnout. Povedlo se, ale boleli oči! 36 minut jsme tahali za kratší provaz a utkání paradoxně vyhráli z čáry tříbodových pokusů Jeremyho a nově zvoleného kapitána Kubase, kteří v horkých chvílích podrželi dalekonosnými střelami. Z nových tvářích je nutno vyzdvihnout výkon Raula, který odehrál nebojácně 20 minut!

Turnaj v Děčíně skončil pro naše nejmladší těsnou prohrou s Chomutovem a jednoznačnou výhrou nad domácím Děčínem.

Levharti Chomutov - BK TEPLICE U11 27:22 (15:4)

BK Děčín : BK TEPLICE U11 9:41 (3:20)