MUŽI SČL - pátek 31.3.2017

Sluneta Ústí "B" vs BK TEPLICE

79:91 (45:51)

Odkazy

Juniory dělilo jen pár minut od senzačního skalpu, nakonec však všechny body putují do Varnsdorfu.

V pátek v podvečer přivítali tepličtí junioři tradičního soupeře z Varnsdorfu. V říjnovém utkání na hřišti soupeře jsme museli polknout hořkou porážku 144:38 i když pouze se 6ti hráči a dohrávaje s pouhými 3mi.

Diametrálně odlišný zápas plný extrémního nasazení všech hráčů s větší minutáží. 3/4 jsme dokázali soupeře držet pod krkem a vesměs diktovali tempo hry. V 6té minutě 4/4 jsme ale za stavu 60:56 přišli už o druhého hráče základní rotace a zkušený soupeř naši nesoustředěnost a ztráty lavičkových hráčů tvrdě trestal. Spoustě tvrdých soubojů, pohledně kombinačním akcím a hlavně parádní divácké kulise opravdu chyběla pouze sladká tečka v podobě ubojované výhry.

Výsledek 67:75 bychom před zápasem pravděpodobně brali všema deseti, ale vzhledem k tomu, že jsme si opět dokázali, že basketbal umíme hrát i proti TOP týmům, je pro nás výsledek pátečního zápasu mírným zklamáním.

Vše odčinit můžeme už za dva týdny, kdy se vydáme na horkou palubovku týmu BK SOKOLOV!