63:67 (36:29)

U19 NRS - neděle 8.4.2018

Slovan Varnsdorf vs BK TEPLICE U19

Odkazy

Poprvé se v této sezóně představili doma na Letné kadeti U17. V sobotu jsme přivítali tým z Varnsdorfu a v neděli tým z Děčína. Pro oba zápasy jsme stále nemohli využít Kubu Kopřivu, který se léčí z nepříjemného výronu kotníku.

BK TEPLICE U17 - Slovan Varnsdorf 75:39 (38:20)
Jednoznačný nástup, skvělá obrana a touha po vítězství ... tak vypadal celý zápas vyjma druhé čtvrtiny, ve které nás hosté trochu zaskočili zónou. A pro nás jedině dobře, po zbytek zápasu jsme si vyzkoušeli nové věci na tento druh obrany a jak je vidět z výsledku, ono to půjde!!!
Body BKT: Jenda 25, Šťovík 14, Sniky 11, Láca 10, Johndys 8, Štěpa 4, Ondra 2 a první koš v zápase zaznamenal Vojta Pastyřík ... gratulace.

BK TEPLICE U17 - BK Horejsek Děčín 90:41 (40:21)
Tam, kde jsme v sobotu skončili, tam jsme také v neděli začali ... skvělý úvod a stav 12:0 v šesté minutě, poté trochu polevení v koncentraci a stav 18:18 ... náš timeout = dominance po zbytek zápasu. Parádní pressing a zodpovědná hra bez většího množství ztrát a zasloužené vítězství na světě.
Body BKT: Šťovík 18, Láca a Jenda 15, Sniky 12, Saša 10, Johndys a Štěpa 8, Ondra 2 a první koš v zápase v životě pro Kounyho ... opět gratulace.

Po všech těch zraněních bych takové výkony nečekal, nicméně pro nás další obrovská motivace pohlížet po vyšších patrech tabulky a zkusit placku. Pokud omezíme ztráty, můžeme to dokázat a hlavně ... z Letné se prostě body lehce vozit nebudou!!!