BA Louny vs BK TEPLICE U13

52:31 (24:12)

42:48 (19:22)

Odkazy

Velmi nepovedené a místy až ostudné chvíle zažil tým U17 v posledních dvou zápasech KP.

BK TEPLICE U17 - BK Kladno 51:75 (24:41)

Hosté přijeli v kompletní sestavě a očekával se vyrovnaný zápas. To se však od prvních minut začalo hroutit a domácí byli od úvodu horším týmem. Katastrofálně jsme bránili a v útoku zahazovali jeden šoupák za druhým. Kladenští chytili šanci za pačesy a předváděli velmi pěkný, rychlý a přímočarý basketbal, se kterým jsme měli obrovské problémy. ve 14. minutě jsme ještě dokázali soupeře stáhnout na tři body, ovšem už nyní se nám vyfauloval Jenda, a bylo po iluzích. Po zbytek utkání jsme stále tahali za kratší konec, nenašel se nikdo, kdo by dokázal tým strhnout a celkem slušně zaplněná Letná přihlížela ostudnému debaklu 51:75.

Body BKT: Šťovík 15, Láca 10, Jenda a Sniky 8, Štěpa 6, Ondra a Saša 2.

BK Sluneta Ústí n/L. - BK TEPLICE U17 63:46 (17:35)

Na derby do Ústí jsme vyrazili s odhodláním napravit sobotní výpadek s Kladnem. První čtvrtka byla v režii obran, opět nedáváme jasné příležitosti v útoku, a tak ji prohráváme 12:9. V druhém dějství pokračuje naše útočné trápení, ovšem ústečtí už pálí ostrými a mi nemáme protizbraně. Navíc nás trápí velké množství faulů a poločas prohráváme o 18 bodů. Třetí čtvrtina ve stejném duchu, nedáváme šoupáky a lehce inkasujeme koše ... 29:54. Do poslední čtvrtky jdeme s tím, že chceme něco s výsledkem udělat a to se nám konečně daří. Díky zóně a nebojácnému výkonu Saši stahujeme téměř 30-ti bodové manko a zápas prohráváme o 17 bodů 46:63. Nutno podotknout, že jsme v zápase nedali 17 šestek (TH 27/10!!!)

Body BKT: Jenda 12, Saša 10, Štěpa 6, Láca a Kuba 5, Sniky a Ondra 3, Šťovík 2.

Doufám, že tyto zápasy jsou pro nás dostatečným varováním, potřebujeme zlepšit přístup a účast na tréninku, potřebujeme být důraznější, rychlejší a také chytřejší. Na náš hurábasket se poslední dva zápasy opravdu nedalo koukat tak to pojďme změnit!!!