Sluneta Ústí "B" vs BK TEPLICE

79:91 (45:51)

Odkazy

BK Děčín U17 - BK TEPLICE U17 70:52 (34:27)
Do města basketbalu jsme v minulém týdnu dorazili v otřesné sestavě (lyžáky, zranění, škola) a to se také podepsalo na našem výkonu. Od začátku jsme prohrávali a vůle po vítězství prostě nebyla. Domácí, posílení o 3 pendly z ligy, byli rychlejší, přesnější a hlavně chytřejší. V druhém poločase jsme je na chvíli dokázali zastavit naší zónou a dokonce šli do vedení, po jejich timeoutu a několika proměněných volných střelách z dálky si však domácí výhru s přehledem pohlídali.

Body BKT: Šťovík a Johndys 16, Jenda 8, Štěpa 7, Láca 3, Sniky 2.

BK TEPLICE U17 - BA Roudnice n/L. 45:64 (17:32)
Již ohraná písnička. S lepšími soupeři z tabulky prohráváme celý zápas hned první čtvrtinou. Stejné to bohužel bylo i na Letné s Roudnicí, kdy tragédií v útoku prohráváme po 1/4 5:20. Co je nám platné, že ve zbytku utkání jsme vyrovnaným a dokonce i lepším soupeřem, když musíme neustále dotahovat a ždímat naše síly. V druhém poločase se přibližujeme i na 6 bodů, ovšem výborný roudnický rozehrávač Krištof nedovolil více. V závěru jsme už hodně prostřídali sestavu a konečný výsledek tak úplně neodpovídá realitě.

Body BKT: Johndys a Sniky 10, Kuba 7, Šťovík a Štěpa 6, Jenda 4, Láca 2.

S Roudnicí jsme byli opět komplet a hned náš basketbal vypadá jinak, v neděli do Varnsdorfu sice jedeme bez Johndyse a Láci, ovšem i bez nich pro výhru a nastartování nové vítězné série. Držte palce!!!