MUŽI SČL - pátek 31.3.2017

Sluneta Ústí "B" vs BK TEPLICE

79:91 (45:51)

Odkazy

Celkem 5 sobotních zápasů a 1 nedělní ... to byl zápřah pro naší Letnou jako blázen.
Sobotní den odstartovali od 9,30 naši nejmenší U11 proti Slavoji Litoměřice, a přes srdnatý boj a výkon nakonec prohráli 20:33 (12:18). Ve druhém zápase však dokázali zabojovat a s přehledem porazili Děčín 36:18 (24:6). K vidění byly opravdu krásné akce a hlavně upřímná radost.

Od 15,30 nastoupil náš tým U19 proti Sokolovu. Teplických bylo pouze 6 av poločase prohrávali téměř o 20 bodů. V druhém poločase zkušenější a silovější soupeř navyšoval rozdíl a zaslouženě zvítězil 82:55 (41:23). Nutno podotknout, že se nemáme za co stydět, kdybychom proměňovali rychlé protiútoky a bylo nás trochu víc, určitě by byl výsledek příznivější.
Od 17,30 začala bitva bitev. Naše dosud neporažení U15 proti neporaženým U15 opět ze Sokolova. Viva Jump Show v poločase, 3 bubny, neskutečná atmosféra ... skvělý zážitek!!! Opatrný a ustrašený začátek zápasu a první 3 minuty bez koše. Poté opět silovější hosté jdou do mírného vedení a po 1/4 prohráváme 6:9. Od stavu 12:12 jdou aktivnější hosté do trháku a v poločase vedou 35:24. Třetí čtvrtina ve znamení koš za koš a hurá do čtvrté. Naši kluci dotahují, ale zlomit jim to pořád nejde, navíc se vyfauloval Mára s Holmičem a dohráváme ve velmi nízké sestavě. Enormní nasazení a opravdu skvělý výkon v obraně však na soupeře nestačí a nakonec prohráváme o 4 body 51:55. Škoda, ale víc takových zápasů a tolik lidí na Letné!
... komenrář Sokolovských k U15 zde:

V neděli se na Letné představili už jen U15, kteří se oklepali z "přísné" sobotní porážky a dokázali porazit Thermii Karlovy Vary 81:54 (48:28) a drží se tak na 2. místě nadregionu.