U15 NADREG - pondělí 3.4.2017

BA Louny vs BK TEPLICE U15

60:79 (32:41)

Odkazy

Teplická "sedmnáctka" vyrazila v neděli ráno k prvnímu přípravnému turnaji do Děčína a do vlaku si cestou zpátky přibrala 2. místo.

V prvním zápase jsme čelili pořadateli turnaje z Děčína (Nadregionální liga). Úvodních 10 minut bylo velmi rozpačitých a vinou naší nekoncentrovanosti v obraně jsme "tekli" o 2 body. Postupně se však náš obraný blok zkoncentroval a my jsme mohli, díky častým ziskům v obraně, rychleji přecházet do protiůtoku. I přes nepřesnosti jsme západ odehráli ve velkém tempu, dobře posouvali míč na útočné polovině a i se nám celkem dařila střelba z dlouhé vzdálenosti.

BK TEPLICE - BK Děčín 78:65 (38:33)

Piskač 21, Holman 16, Hamet 15, Růžička 13, Vízek 6, Lasík 5, Váňa 2

Hezký zápas

BK

V druhém zápase jsme se museli postavit prvoligovým Sokolům z Vyšehradu.

Úvod utkání nás zastihl v dobrém rozmaru. Po 6 minutách svítila na tabuli v Maroldově ulici příznivá remíza 15:15 a pravdou je, že jsme (jak je již ve zvyku) zahodili minimálně 4-5 příležitostí trefit loženky.

Postupem času však na hráče dopadla únava z prvního zápasu. V obraně chaos a v rychlém protiútoku chyběly síly na přesné zakončení. Zápas jsme, možná i díky slabému počtu hráčů, nedokázali uhrát v přijatelný výsledek a bohužel prohráli rozdílem 30ti bodů.

BK TEPLICE x Sokol VYŠEHRAD 37: 71 (22:40)

Holman 12, Yliuschyts 7, Hamet 6, Piskač, Váňa, Růžička, Lasík, Jelínek, Vízek po 2