Get Adobe Flash player

Pozvánka na zápas

Aktuální výsledky

neděle 8.3.2020

NRS U19:

BK TEPLICE U19 vs BK Poděbrady

59:85 (39:31)

sobota 7.3.2020

NRS U19:

BK TEPLICE U19 vs AŠ Ml. Boleslav

64:55 (32:20)

OP U13:

LYNX Liberec vs BK TEPLICE U13

53:55 (29:35)

LYNX Liberec vs BK TEPLICE U13

63:55 (26:33)

sobota 29.2.2020

SČL MUŽI:

USK Liberec vs BK TEPLICE

65:72 (31:32)

pátek 28.2.2020

OP ŽENY:

BK Česká Lípa vs BK TEPLICE

51:64

neděle 23.2.2020

NRS U19:

BK Děčín B vs BK TEPLICE U19

53:51 (24:31)

Odkazy

Tuto sobotu vyrazila naše U12 na horkou půdu Slunety do Ústí nad Labem, která je favoritem celé soutěže. A ta to na domácí palubovce potvrdila v obou zápasech, které vyhrála. I když, v prvním utkání jsme hráli celkem vyrovnanou partii a kdybychom se vyvarovali obvyklých chyb v obraně, hráči již o nich vědí :-) , tak bychom mohli pomýšlet i na lepší výsledek než byl 33:48 (20:28). body BK TP : Kopi - 11 b., Kubajzove po 6 b., Isa Halilaj - 4 b. , Kuba Šebek, Prokop Hanzlík a Terezka Mašková po 2 b. 

Číst dál: Sluneta nad síly U12

Ahoj „rodino“ , v neděli 7.10. vyrazila U12 v rámci basket víkendu no horkou půdu do Chomutova s touhou v místní hale konečně uspět. Do prvního zápasu jsme vstoupili opatrně, ale konečně jsme nezaspali začátek a drželi s domácími krok. O půlce zajímavého zápasu byl stav 14-21 pro domácí. Do druhé půle jsme nastoupili ještě s lepší obranou a konečně jsme se nebáli jít přímo do koše, začalo nám to padat i z větší vzdálenosti a tak jsme v dramatické poslední čtvrtině šli do vedení a do konce zápasu jej udrželi. Odměnou nám byla VÝHRA 43 :40 . (střelci : I.HALILAJ – 12 B., KUBÍNEK L. – 12 B. , KOPECKÝ J. – 6 B. ,CHRÁSTNÁ K., KUBÍNEK M. , HANZLÍK P. – PO 4 B. , ŠEBEK J. – 1 B. )

Číst dál: U12 - jedna výhra z Chomutova

V sobotu dne 12. 11. 2016 se naše družstvo U12 setkalo s novou turnajovou dvojicí soupeřů. V minulé skupině obsadil náš tým druhou příčku. Čekali jsme tedy, že v další části soutěže se utkáme s podobně umístěnými týmy jiných skupin. Nakonec však do naší nové skupiny byl nalosován tým Slovanu Litoměřice, který svou skupinu vyhrál a naopak tým Liberce, který zatím nemá na svém kontě výhru žádnou. Proto i průběh jednotlivých utkání byl výrazně jiný.

Družstvo Slovanu je čistě dívčí družstvo, které v průběžném hodnocení soutěže v Ústeckém kraji obsadilo 2. místo. A rozdíl mezi námi (průběžné 6. místo) a Litoměřicemi byl znát. Opět se nám dařilo spíše v obraně než v útoku. V obraně se valné většině hráčů daří dodržovat správné postavení s obranou na nohách. Pochvalu za viditelné zlepšení a důslednou obranu si zaslouží oba Adamové i Péťa. Bohužel, i v případě srovnání s dívčím týmem, bylo vidět, že naše fyzička za soupeřkami pokulhává a nestíháme. Přitom se jednalo o tým věkově velmi podobný nám - pouze 5 hráček bylo r. 2005, ostatní slečny byly mladší. Díky naší pomalosti a postupující únavě jsme obdrželi spoustu rychlých košů. Slečny nás také názorně vyškolily v taktice „hoď a běž“, kdy naši hráči více sledují letící míč než svižný pohyb svého určeného protihráče. 

Číst dál: U12 V LITOMĚŘICÍCH POLOVIČNÍ 

S mírným zpožděním dodáváme informace o posledním zápasovém dění družstva U12. Tentokrát záměrně, abyste si mohli naplno užít tu naši krátkou mediální slávu.

Po Novém roce se naše družstvo utkalo se dvěma novými soupeři. S o poznání lepším Děčínem a papírově mírně horšími Litoměřicemi. První turnaj se odehrál v Litoměřicích v sobotu 7.1.2017. Hned při rozcvičování nás překvapila přítomnost týmu České televize, jejíž přítomnost jsme přičítali pozdějším utkáním vyšších věkových kategorií. Oni ale přijeli právě kvůli nám, dětem kategorie U12.

Tím získal celý turnaj jinou, snad exotičtější, atmosféru. Bylo hezké pozorovat jak si děti zájem filmařů, bez bázně a hany, užívají. S větší bezprostředností než my dospělí. Za výkon proti prvnímu ze soupeřů, týmu Litoměřic, je potřeba naše hráče pochválit. Bojovali a bylo vidět i trochu té basketbalové souhry. Neustále ale opakují technické chyby – kroky, vteřiny, špatně zpracované přihrávky - a hlavně velká nepřesnost ve střelbě. Pravidlo „nevíš-li, co s míčem, vystřel“ u nás platí klidně od půlky. Jak se dá tušit, kýžený bodový efekt je tak velmi nízký. Přesto, zasloužená výhra.

Výsledek utkání TCE:LTM  51:39

Zápas s Děčínem byl pak jasnou záležitostí děčínských. Na spoustě hráčů se podepsala únava a soupeři svým výkonem dokázali, že jejich postavení na 3.místě v tabulce je zasloužené. Na naši obranu je dobré říci, že naše družstvo je ze soupeřů jediné, kde spolu hrají dívky i kluci, a že náš tým je ve věkovém rozmezí 9-12 let. A rozdíly ve fyzických možnostech jednotlivých hráčů byly znát. A tak, po průměrném výkonu našeho družstva, skončil zápas vysokou prohrou.

TCE:DCE 26:83

Již 8.1. se na ZPRÁVIČKÁCH  televize D:čko objevil sestřih z daného turnaje: http://decko.ceskatelevize.cz/zpravicky ... ze dne 8.1.2017 od cca 3minuty

Delší zpravodajství pak bylo k vidění v poledne 28.1. ve LVÍČATECH a my vám odkaz nabízíme zde: http://decko.ceskatelevize.cz/lvicata .... v rozmezí 16.-22.minuty, a to včetně medailonku naší hráčky Aničky.

 

Číst dál: Leden z pohledu U12 - S KAMEROU V ZÁDECH

V sobotu druhého říjnového týdne se uskutečnilo na domácí půdě další trojutkání mezi družstvy Teplic, Ústí a Chomutova.

Jakožto domácí tým jsme nastoupili v 10hod. k prvnímu utkání proti ústeckým hráčům. Tentokrát jsme se soustředili především na zlepšení obrany. Odstoupení od hráčů na větší vzdálenost a důslednější obrana na vlastní polovině nám umožnili obdržet téměř o 50bodů méně než v přechozím utkání. Přesto časté střídání hostí, způsobovalo značný zmatek v naší obraně. Teprve po změně stran se hráči soustředili natolik, aby si dokázali ohlídat jednotlivá střídání hráčů.

V útoku jsme však i nadále zůstali bezzubí, o čemž svědčí pouhých 12 vstřelených bodů. Vynikl i nadále špatný driblink. Při větším rychlostním nasazení nám míče utíkají do všech stran, a to i směrem nad uši, za což často může srážení přihrávek k zemi namísto jejich spolehlivého zpracování chycením.

Konečné skóre: 12:74

Číst dál: U12 OPĚT POLOVIČNÍ