58:75 (32:39)

U14 ŽL - pátek 7.12.2018

22:91 (13:40)

Odkazy

Ahoj „rodino“ , v neděli 7.10. vyrazila U12 v rámci basket víkendu no horkou půdu do Chomutova s touhou v místní hale konečně uspět. Do prvního zápasu jsme vstoupili opatrně, ale konečně jsme nezaspali začátek a drželi s domácími krok. O půlce zajímavého zápasu byl stav 14-21 pro domácí. Do druhé půle jsme nastoupili ještě s lepší obranou a konečně jsme se nebáli jít přímo do koše, začalo nám to padat i z větší vzdálenosti a tak jsme v dramatické poslední čtvrtině šli do vedení a do konce zápasu jej udrželi. Odměnou nám byla VÝHRA 43 :40 . (střelci : I.HALILAJ – 12 B., KUBÍNEK L. – 12 B. , KOPECKÝ J. – 6 B. ,CHRÁSTNÁ K., KUBÍNEK M. , HANZLÍK P. – PO 4 B. , ŠEBEK J. – 1 B. )

Do odvety jsme nastoupili s tím, že si vezmeme opět výhru a zkraje zápasu to tak i vypadalo a se soupeřem jsme hráli vyrovnanou partii, i když jsme po půlce prohrávali o 11 b ,i tak jsme se v průběhu 3.čtvrtiny přiblížili na rozdíl dvou bodů ... jenže pak převzal iniciativu domácí klub, bohužel nemluvím o hráčích. Rozhodčí si usmyslel, že domácí 2x neprohrají a tak se tomu podřídilo snad skoro vše, fauly domácích odpouštěny (to co se pískalo domácím v prvním zápase se najednou tvářilo, jako čistá hra), dvě totožné situace, jen 1x se to pískne jako faul a jednou je to čistá hra.. nám se snad pískalo i špatné pohlédnutí na soupeře, Terezka Mašková během 1,5 minuty nasbírala v poslední čtvrtce 4 fauly a musela střídat (asi kompenzace za to, že v prvním utkání toto potkalo i soupeře) atd. Jeden z trenérů dokonce dobrovolně opustil lavičku, aby uchránil klub od technické chyby… Samozřejmě to nebylo jen o rozhodčích, obrana nám spala, dopředu to jedné z 5 nešlo (otázkou je proč), ale motivujte k výkonu 8 - 11leté děti se slzami na krajíčku, když na hřišti vidí tu nespravedlnost a rozdíl v posuzování zákroků … Na závěr tedy nutno dodat, že jsme prohráli 43-65 . (střelci : HALILAJ I. – 12 B. , KUBÍNEK L.- 12 B. , KUBÍNEK M. – 5 B. , CHRÁSTNÁ K. – 5 B. , HANZLÍK P. – 4 B. , ŠEBEK J. – 3 B. , KOPECKÝ J. – 2 B. )

Každopádně velké díky všem hráčům za vyválčenou výhru a že se ve druhém zápase snažili, alespoň bojovat... A to nemluvím o velké podpoře rodičů a těšíme se na fandění 20.10., kdy na LETNÉ uvítáme hosty z Loun.