SČL MUŽI - pátek 9.11.2018

Sluneta UL vs BK TEPLICE

59:84 (26:47)

Odkazy

V sobotu na sv.Martina proběhl v Teplicích na Letné další miniturnaj našich nejmenšíchl nadějí U11. Do turnaje jsme vstupovali plni optimismu, jelikož nás čekal soupeř z Litoměřic, se kterým jsme sice před měsícem prohráli, ale věděli jsme, že na domácí palubovce jsou k poražení a druhým soupeřem byla Sluneta Ústí nad.L., která před měsícem utrpěla 2 vysoké porážky na miniturnaji v Děčíně. Jako první jsme nastoupili právě proti Slunetě a po první čtvrtině jsme vedli 8:5. Bohužel ve druhé čtvrtině existovalo jen jen 1 mužstvo a to Sluneta, nutno podotknout, že přijela s posilami, které trénují s U12. Nám nevycházelo vůbec nic, v útoku i v obraně jsme byli hodně naivní, bez zápalu a bojovnosti, opory týmu byli ještě asi doma u pohádek :) a tak jsme zaznamenali pouhé 2 body za 8 minut 2.čtvrtiny .Zde musím podotknout, že je zaznamenala bojovnice Helča Třeštíková a byly to její první body v její kariéře (takže velká gratulace! ). Ve zbytku zápasu jsme pořád tahali za kratší konec a tak přišla porážka 49:30 ( 23:10), body BK TP - HALILAJ I.- 12b, KUBÍNEK M. - 8b, KUBÍNEK L. - 4b, CHRÁSTNÁ K., KOPECKÝ J., TŘEŠTÍKOVÁ H. - po 2b.

Číst dál: U11 DRUZÍ NA DOMÁCÍM TURNAJI

V rámci basketbalové soboty 14.10.2017 , která byla pro BK TEPLICE hodně plodná co se týče počtu zápasů, vyjelo družstvo nejmenších U11 k prvnímu miniturnaji do Litoměřic. Mezi 13ti členné družstvo se ke „starým mazákům“ připojilo hned 6 úplných nováčků, nutno podotknout, že někteří hned po 3 trénincích, tak se očekával hodně zajímavý výkon naši špuntů. V prvním zápase jsme nastoupili proti hráčům U11 SLAVOJE BK LITOMĚŘICE. Na hráčích byla vidět nervozita, herní nevyzrálost a tak v obraně tak trochu hořeli. Bohužel i naše střelecké trápení nebralo konce a tak jsme prohráli s domácími 23:42 (16:21). O naše body se podělily: Kubínek M.- 9b., Kubínek L. – 6b., Halilaj I. – 5 b , Kopecký J. – 3 b .

Číst dál: PRVNÍ TURNAJ U11 V LITOMĚŘICÍCH

V neděli 9. 10. 2016 zavítali nemladší basketbalisté BK Teplice do Ústí nad Labem, aby zde sehráli svá první mistrovská utkání sezony 2016 – 17 s místní Slunetou „B“ a s BA Tygři Louny.

Naši hráči i trenéři byli plni očekávání, neboť mezi našimi 14 – ti borci, bylo 6, kteří ještě neokusili chuť soutěžního zápasu.
Nutno říci, že mladí tepličtí basketbalisté se v prvním utkání se Slunetou Ústí „B“ soupeře nezalekli, od počátku utkání udávali tempo hry a skóre pomalu narůstalo v náš prospěch. Všichni hráči a hráčky poctivě bojovali a nebýt horšího procenta střelby (střeleckých pokusů bylo mnoho) vítězství mohlo být vyšší než konečných 57 : 15 ve prospěch BK Teplice.

Číst dál: Nejml. mini U11 BK Teplice zahájili vítězně