U17 NRS - sobota 2.12.2017

BK TEPLICE U17 vs BK Děčín

70:59 (42:28)

Odkazy

V sobotu na sv.Martina proběhl v Teplicích na Letné další miniturnaj našich nejmenšíchl nadějí U11. Do turnaje jsme vstupovali plni optimismu, jelikož nás čekal soupeř z Litoměřic, se kterým jsme sice před měsícem prohráli, ale věděli jsme, že na domácí palubovce jsou k poražení a druhým soupeřem byla Sluneta Ústí nad.L., která před měsícem utrpěla 2 vysoké porážky na miniturnaji v Děčíně. Jako první jsme nastoupili právě proti Slunetě a po první čtvrtině jsme vedli 8:5. Bohužel ve druhé čtvrtině existovalo jen jen 1 mužstvo a to Sluneta, nutno podotknout, že přijela s posilami, které trénují s U12. Nám nevycházelo vůbec nic, v útoku i v obraně jsme byli hodně naivní, bez zápalu a bojovnosti, opory týmu byli ještě asi doma u pohádek :) a tak jsme zaznamenali pouhé 2 body za 8 minut 2.čtvrtiny .Zde musím podotknout, že je zaznamenala bojovnice Helča Třeštíková a byly to její první body v její kariéře (takže velká gratulace! ). Ve zbytku zápasu jsme pořád tahali za kratší konec a tak přišla porážka 49:30 ( 23:10), body BK TP - HALILAJ I.- 12b, KUBÍNEK M. - 8b, KUBÍNEK L. - 4b, CHRÁSTNÁ K., KOPECKÝ J., TŘEŠTÍKOVÁ H. - po 2b.

Po odpočinku a lehkém obědě jsme nastoupili do 2. zápasu a tým jsme nepoznávali, vzali si naše výtky z prvního zápasu k srdci, bojovalo se o každý míč, Jáša Klobouček, který nastoupil po dlouhé pauze k prvním zápasům zaznamenal své první 2 body sezóny. Obrana fungovala o 100% lépe a jen díky tomu, že proměňování našich trestných hodů je tristní (procento úspěšnosti radeji nezmiňuji , trenéři si sypou popel na hlavu:)) ), a že hráči stále nemají při driblingu zafixováno mít zvednutou hlavu a tudíž nevnímají lépe postavené spoluhráče, tak zápas skončil naší výhrou jen 55:10 (30:4) a ne větším rozdílem.body BK TP - HALILAJ I. - 17b., KUBÍNEK L. - 12b., CHRÁSTNÁ K - 8b. , KOPECKÝ J. a KUBÍNEK M. po 6 b., MAŠKOVÁ T., KLOBOUČEK J., ŠEBEK J. po 2 b.