NRS U19:

BK Děčín B vs BK TEPLICE U19

53:51 (24:31)

Odkazy

V sobotu 21.9. proběhl v Ústí na Slunetě premiérový ročník SLUNETAcupu pro kategorii U11 a tak jsme s 12 vybranými borci vyrazili. Do skupiny nám byla nalosována SLUNETA Ústí n.L. a pro nás neznámý tým LOKOMOTIVA Plzeň.

Do turnaje jsme vstoupili KATASTROFÁLNĚ , ve čtvrté minutě první čtvrtky jsme prohrávali 12:1 !!! Naštěstí se naše první koule po timeoutu probrala, vyrovnala hru a ctvrtku jsme “zachránili” v poměru 5:16, druhá pětka ukázala, jak se brání a útočí, naočkovala zbytek hráčů a zápas jsme zakončili vítězně v poměru 44:31 (poločas 23:16).
Ve druhém zápase nás čekala zmiňovaná Plzeň a jak bych to řekl, hned po začátku zápasu jsme pochopili, ze to bude spíše trénink a došli jsme k vítězství 56:5 (poločas 25:2).
Vítězství ve skupině nás poslalo do finále, kde nás čekal “nečekaný” soupeř SLAVOJ Litoměřice :-)
Zapas to byl extrémně fyzicky i psychicky náročný, jako každý s tímto týmem.
První poločas byl opět rozdílný co se naší obrany týče, první čtvrtka 8:20 pro Litoměřice, ale v poločase už jsme vedli 33:26. Naštěstí první koule neubrala z tempa, které nastolila 2. pětka ve druhé čtvrtině a zvýšila po svém vystoupení náskok a stav byl 48:36, a v poslední čtvrtce už jsme si našeho, zjevně unaveného, soupeře pohlídali a finále vyhráli 65:37!!!!
Nejpozitivnejší na turnaji je fakt, že se nikdo nezranil, všichni si zahráli, a co hlavně,  VŠICHNI naši hráči si dali minimálně jeden koš... velký dík patří rodičovské fanouškovské základně, která nás celým turnajem provázela super fanděním...