Get Adobe Flash player

Pozvánka na zápas

U14 ŽL - sobota 26.1.2019

BK TEPLICE U14 vs SKB Rokycany

Letná - 13,00 hod.

U12 - OP - sobota 26.1.2018

BK TEPLICE U12 vs BK Chomutov

Letná - 9,30 hod.

BK TEPLICE U12 vs BK Chomutov

Letná - 11,15 hod.

SČL MUŽI - pátek 25.1.2019

BK TEPLICE vs SLUNETA UL

Letná - 19,00 hod.

Aktuální výsledky

U15 holky NRS - neděle 20.1.2019

BC Slaný vs BK TEPLICE U15

108:36 (54:14)

U15 holky NRS - sobota 19.1.2019

Sokol Kladno vs BK TEPLICE U15

90:34 (50:10)

U11 - turnaj UL - sobota 19.1.2018

BK TEPLICE U11 vs Ústí n/L

35:52 (19:19)

BK TEPLICE U11 vs BK Chomutov

84:31 (48:9)

SČL MUŽI - pátek 18.1.2019

BA Louny vs BK TEPLICE

57:76 (32:37)

U14 ŽL - pátek 18.1.2019

BK TEPLICE U14 vs Jiskra Domažlice

48:80 (16:37)

Odkazy

   
   

rok

předseda

2009

Ing.Martin Gaisler

2006-2009

Petr Folget

2002-2006

Ing. Jiří Havelka

2001-2002

MUDr. Lubomír  Veselý *

1996-2001

Ing. Jiří Havelka

1994-1996

Jiří Talaša

1994 (do června)

Petr Folget **

1991-1993

Pavel Pešula *

1988-1991

Karel Bašta

1987-1988

František Záhořík

1976-1987

Karel Bašta

* odstoupil na vlastní žádost

 

** řídil klub jako místopředseda

 
   

Zakládající členové oddílu košíkové: Karel Bašta, Dušan Sadák, Jiří Trnečka st.

 

Děkujeme :-)

 
   
 

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY KLUBU

   

rok

popis / trenéři, asistenti

2010/11

Vítězství v základní části II. ligy mužů a bilance 5 vítězství a 0 porážek v play-off a postup do I. ligy!

 

Petr Eisner (trenér i kapitán týmu)

2007/08

II.liga muži - II.místo

 

Jan Karlíček

2007/08

U20,  vicemistr ČR (ročník 1987/88)

 

Bc. Karel Suska, Mirek Žaloudek

2004-07

Liga st. dorostu (ročník 1987-88)

 

Bc. Karel Suska, Mirek Žaloudek

2003

Družstvo starších dorostenců (roč.1985-86) sportovec Teplicka - družstva, mládež I. místo

 

Mirek Žaloudek, Petr Folget, Ing. Petr Králík

2003

Družstvo mužů - sportovec Teplicka - družstva, dospělí - II.místo

 

Ing. Jiří Havelka

2002/03

Extra liga st. dorostu (ročník 1985-86)

 

Mirek Žaloudek, Tomáš Kubizňák

2001/02

Liga st. dorostu (ročník 1985-86)

 

Mirek Žaloudek, Tomáš Kubizňák

2001/02

II.liga ČR muži

 

Ing.Jiří Havelka

2000/01

Extra liga st. dorostu (ročník 1982)

 

Ing. Jiří Havelka

1998-2000

Extra liga st. dorostu (ročník 1980-82) - účastník final four

 

Ing. Jiří Havelka, Tomáš Eisner

2000/01, 2002-2008

III.liga, resp. II. liga - umístění vždy mezi nejlepšími 5 týmy (z 12)

 

Jan Karlíček, Luboš Wiedner

1988

MR ČR mladší žáci (ročník 1977/78)

 

Záhořík, Brada, Folget

   
 

Kdo začínal u nás

   

sezóna

jméno, klub, soutěž

2008-2010

Jakub Hojdar - hráč Kondoři Liberec - NBL a I.liga

2004-2010

Vladimír Hejl - hráč BK Chomutov - NBL, poté BK Ústí nad Labem - NBL a I. liga

2001-2010

Tomáš Kubizňák - Plzeň - I. liga

1999-2009

Tomáš Eisner - hráč BK Ústí nad Labem - NBL, poté BK Chomutov - I. liga